Poznajmy się

Specjaliści od realizacji
marzeń

Marzą Ci się własne 4 kąty? Nie wiesz jak funkcjonalnie urządzić swoje mieszkanie? Zadbamy o to, aby Twoje nowe mieszkanie było idyllą dla całej Twojej rodziny.

DBAMY O NAJMNIEJSZE DETALE
Pełne wykończenia wnętrz

Zastanawiasz się pewnie czy jest sens w ogóle korzystać z usługi wykończenia mieszkania pod klucz. Czy uwierzysz jeżeli powiemy Ci, że najdroższy w wykańczaniu mieszkania jest Twój czas? Niezliczone godziny na wybieranie odpowiednich materiałów, dziesiątki telefonów na znalezienie ekipy budowlanej, kolejne kilkanaście telefonów aby znaleźć stolarzy i monterów szaf. A to dopiero początek. Czy wiesz, że w przypadku problematycznej ekipy budowlanej będziesz spędzać godziny w mieszkaniu szukając rozwiązania kolejnego problemu?

Wybierając usługę wykończenia mieszkania pod klucz oszczędzasz sobie nerwów i czas, którego nigdy nie odzyskasz.

PONAD 300 ODDANYCH MIESZKAŃ
Zaufaj naszemu doświadczeniu

Razem z nami stworzą Państwo mieszkanie swoich marzeń. Podejmiemy się aranżacji mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Chętnie zaprojektujemy i urządzimy także dom.

  • Modernizujemy mieszkania z rynku wtórnego
  • Adaptujemy stany deweloperskie
  • Dysponujemy własnymi mieszkaniami
BRANŻA REMONTOWA
nie ma przed nami tajemnic

Zrealizowaliśmy już ponad 300 projektów remontowo-budowlanych. Wymagający rynek nie jest dla nas wyzwaniem. Dysponujemy szeroką i profesjonalną kadrą specjalistów, którym nie straszne nawet najbardziej skomplikowane projekty.

312

Wykończone i oddane mieszkania pod klucz.

8.8 Tysięcy

Metrów kwadratowych wyremontowanych powierzchni

Ostatnie
realizacje