Jak skorzystać
z naszych usług?

Współpraca z nami to czysta przyjemność. Cały proces podzieliśmy na 3 jasne dla Ciebie etapy: projekt, realizacja i odbiór. Każdy z nich jest podzielony na mniejsze etapy, abyś na każdym z nich miał wpływ na realizację Twoich marzeń.

Projekt wnętrza

Przenosimy Twoją wizję na projekt budowlany. Na każdym etapie konsultujemy z Tobą wszystkie jego elementy.

Wykańczanie wnętrz

Nasza ekipa remontowa realizuje koncepcję budowlaną zgodnie z projektem architekta.

Urządzenia wnętrza

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Detale uzupełniają idealnie całość.

Przekazanie kluczy

Po zakończeniu przygotowania mieszkania, pozostanie tylko ostateczny etap, którym jest odbiór. To ostatni krok w naszym procesie realizacji twojego projektu.

Usługa „Mieszkanie pod Klucz”

Nie masz czasu szukać sprawdzonych projektantów i ekip budowlanych? U nas wszystko dostaniesz w pakiecie.

  • Doświadczeni projektanci
  • Sprawna ekipa budowlana
  • Wsparcie opiekuna projektu
  • Kompleksowa realizacja.
Usługi remonotowo-budowlane

Szukasz sprawnej i rzetelnej ekipy budowlanej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oprócz szerokiej oferty mieszkań pod klucz oferujemy również usługi remontowo-budowlane.

  • Wykończenia mieszkań deweloperskich.
  • Remonty mieszkań z rynku wtórnego.
  • Wykończenia domów.

Zobacz jak wyglądają poszczególne etapy realizacji

Pierwszy kontakt

Pierwsze spotkanie jest najważniejsze. To tutaj odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i podpowiemy, co będzie dla Ciebie. W trakcie naszego spotkania poznajemy Twoje oczekiwania i pomagamy w wyborze projektu mieszkania.

Podpisanie umowy

Podsumowaniem poprzednich ustaleń jest zawarcie porozumienia przedwstępnego. Wyrażając zainteresowanie realizacją projektu, inicjujemy podpisanie umowy wstępnej, natomiast ostateczne porozumienie zostanie sfinalizowane po zakończeniu procesu opracowania projektu aranżacyjnego.

Spotkanie z projektantem

Nadchodzi czas projektowania Waszego wymarzonego mieszkania. Na spotkaniu omawiamy szczegóły wykończenia mieszkania. Porady projektanta pozwalają urządzić lokal tak, by spełnić Wasze najśmielsze oczekiwania. Na tym etapie powstają również pierwsze wizualizacje.

Wybór produktów do mieszkania

Wybór konkretnych modeli mebli, podłóg czy drzwi to nie lada wyzwanie. Ogromny wybór może przytłaczać, dlatego przychodzimy z pomocą. W naszej firmie wspólnie przeglądamy katalogi z produktami i wybieramy najbardziej pasujące modele.

Wybór produktów u naszych dostawców

Umożliwiamy wybór produktów bezpośrednio u współpracujących z nami sprawdzonych dostawców. Produkty przed montażem zobaczysz na żywo i zdecydujesz, czy to na pewno to, o czym marzysz. Przez cały ten proces służymy radą i pomocą.

Zamknięcie projektu

W ramach projektu otrzymasz od nas wizualizacje pomieszczeń w lokalu, rysunki techniczne czy listy zakupowe z wybranymi produktami, ilościami itd. Szczegółowy plan sprawia, że klient jest doskonale poinformowany o postępach prac i ma pełną świadomość realizacji inwestycji.

Rozpoczęcie prac budowlanych

Nasza ekipa budowlana wkracza do pracy. W tym samym czasie realizujemy zakupy wybranych wspólnie z Tobą materiałów i produktów. Na bieżąco będziemy Cię informować o realizowanych pracach.

Odbiory wewnętrzne

Opiekun Twojego projektu czuwa nad jego realizacją przez cały proces budowlany i aranżacyjny. Po każdym etapie zapraszamy Cię na odbiór wewnętrzny.

Sprzątanie

Oferując usługę realizacji mieszkania pod klucz oddajemy Ci mieszkanie, w którym możesz zamieszkać w chwili przekazania kluczy. Całe mieszkanie przed przekazaniem kluczy jest starannie sprzątane. Zespół sprzątający usuwa wszelkie zabrudzenia z mieszkania, myje okna itd. W momencie wręczenia kluczy klientowi – mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Odbiór mieszkania

Po ukończeniu wszystkich prac budowlanych, aranżacyjnych, wykończeniowych i porządkowych jesteśmy gotowi na przekazanie Ci mieszkania. W ustalonym wspólnie terminie spotykamy się z Tobą i przekazujemy Ci klucze do mieszkania, wszelkie instrukcje obsługi i gwarancje sprzętów. Możesz się już wprowadzić.

Chcesz wykończyć z nami swoje mieszkanie?

Zaprojektujemy i wykończymy Twoje mieszkania z najwyższą starannością w zaplanowanym terminie. Sprawdź kiedy możemy rozpocząć współpracę.    Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest WMPK Sp. Z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.