Wykończenia mieszkań pod klucz – Zielona Góra

Chcesz kupić nową stylowo wykończoną nieruchomość, ale przeraża Cię czasochłonny remont? Zależy Ci na tym, by przeprowadzić się w ustalonym terminie bez opóźnień i przekraczania określonego budżetu? A może planujesz wynajem mieszkania i chcesz jak najszybciej uzyskać dodatkowy dochód?

Rozumiemy, że cenisz swój czas i pieniądze, dlatego nie chcesz ich tracić na doglądanie ekipy budowlanej.

W Notodom spełniamy marzenia o wyjątkowym, funkcjonalnym wnętrzu. Znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość i zadbamy o jej wykończenie pod klucz, by spełniała Twoje potrzeby i oczekiwania. Zapewnimy Ci wsparcie projektanta oraz całej ekipy budowlanej, byś jak najszybciej mógł cieszyć się nowym domem lub mieszkaniem.

wykończenie mieszkania pod klucz zielona góra wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie pod klucz
– samodzielnie nie znaczy taniej!

Zastanawiasz się, czy samodzielnie wykańczać mieszkanie, czy zlecić to zadanie doświadczonej ekipie, która zajmie się sprawnym przebiegiem wszystkich prac? Jeśli wybierzesz tę pierwszą opcję, będzie się ona wiązała z ciężką pracą, nieprzespanymi nocami i nanoszeniem licznych poprawek.

Czy wiesz, że samodzielne wykończenie mieszkania trwa średnio 12-16 tygodni?

1 na 6 osób zmienia ekipę wykończeniowąw trakcie trwania prac, co dodatkowo opóźnia termin realizacji.

Właściciel mieszkania spędza 137 godzin na doborze i logistyce materiałów wykończeniowych, co wywołuje jego stres.

Aż 37% materiałów jest marnowanych ze względu na niespójność lub brak projektu. To wiąże się z nieplanowanymi wydatkami i utrudnieniami.

Czy wiesz, że 4% firm remontowych trafia do sądu, a wiele pozwów zostaje umorzonych ze względu na brak umów?

Nie narażaj się
na takie problemy

Dzięki naszej współpracy będziesz mógł spać spokojnie. Zadbamy o sprawny przebieg wszystkich prac i oddamy Ci w pełni urządzoną w Twoim stylu nieruchomość w ustalonym wcześniej terminie.

Jak spełniamy marzenia
o wnętrzach, do których wraca się z przyjemnością?

Specjalizujemy się w aranżacji i remontach mieszkań. Doskonale poznaliśmy rynek nieruchomości i potrzeby oraz oczekiwania różnych klientów. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w Twoim wnętrzu, byś przez wiele lat z przyjemnością wracał do swojego domu lub mieszkania.

Dzięki nam nie będziesz musiał czekać na rozpoczęcie prac. Dysponujemy odpowiednią liczbą ekip, aby sprawnie prowadzić jednocześnie nawet 10 remontów. Na bieżąco będziemy informować Cię o postępach, a Ty skupisz się na swojej pracy, rodzinie i odpoczynku. Czy właśnie takiej współpracy oczekujesz?

Na czym polega wykończenie
pod klucz w Notodom?

1/3

Projekt

Podczas pierwszego spotkania omawiamy szczegóły dotyczące wykończenia mieszkania. Dokładnie poznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Nasz projektant potrafi dostrzec potencjał wnętrza i dzięki doskonałej znajomości aktualnych trendów aranżacyjnych podkreśli największe atuty nieruchomości. Stworzymy dla Ciebie pierwsze wizualizacje, byś wiedział, jak finalnie będzie wyglądało wnętrze.

2/3

Realizacja

Zajmiemy się przebiegiem wszystkich prac budowlanych, aranżacyjnych i wykończeniowych, a także kontrolowaniem postępów robót poszczególnych ekip, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i nerwy. Zakupimy wybrane wspólnie z Tobą materiały i produkty, by wnętrze w pełni wpisywało się w Twój gust. Na bieżąco będziemy Cię informować o realizowanych pracach, dzięki czemu zyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa.

3/3

Przekazanie kluczy

Po ukończeniu wszystkich prac budowlanych, aranżacyjnych, wykończeniowych i porządkowych przekażemy Ci klucze do nieruchomości. Spotkamy się w ustalonym wcześniej dogodnym dla Ciebie terminie, otrzymasz od nas także wszelkie instrukcje obsługi i gwarancje sprzętów, byś czuł się swobodnie i śmiało korzystał z wszystkich urządzeń.

Wykończenie pod klucz
– to się opłaca!

Dlaczego warto zlecić nam wykończenie pod klucz?

Oszczędzisz czas – zajęcia takie jak dobór odpowiednich materiałów, znalezienie godnej zaufania ekipy budowlanej, stolarzy, monterów mebli są niezwykle czasochłonne, a popełnione błędy dodatkowo opóźniają termin realizacji. Dzięki naszej współpracy każdy etap prac będzie przebiegał zgodnie z planem bez nieoczekiwanych przykrych niespodzianek. Wprowadzisz się do nowego mieszkania w określonym wcześniej terminie. Możesz poświęcić czas na organizację przeprowadzki lub inne zobowiązania.

Oszczędzisz pieniądze – dzięki nam unikniesz wydatków związanych z niewłaściwym doborem materiałów i błędami fachowców. Skupisz się na swojej pracy, a my zajmiemy się resztą. Mamy własną ofertę materiałów wykończeniowych – płytek, podłóg, listew, lamp, dzięki czemu zakupione produkty są tańsze. Dobierzemy odpowiedni dla Ciebie pakiet uwzględniający ustalony budżet, zakres prac oraz standard wykończenia.

Gwarancja na wykonane prace – jesteśmy odpowiedzialni za cały proces prac budowlano-remontowych. Dbamy o konkretny nadzór i zapewniamy Ci poczucie bezpieczeństwa.

Możesz na nas liczyć!

Oddaliśmy do użytku

Ponad 300 mieszkań

ich właściciele mimo upływu czasu doceniają funkcjonalność i wyjątkowy styl zaprojektowanych wnętrz.

Zaoszczędzisz

137 godzin

na doborze i logistyce materiałów wykończeniowych. Czas ten będziesz mógł poświęcić rodzinie, na obowiązki zawodowe lub planowanie przeprowadzki.

Współpraca z nami zapewnia o średnio

32% niższy nakład finansowy

niż w przypadku samodzielnego wykańczania. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas.

Sprawne wykończenie mieszkań pod klucz
– jak wygląda współpraca?

5 prostych kroków dzieli Cię od nowego wymarzonego wnętrza.

01

Wstępna konsultacja, podczas której omawiamy Twoje potrzeby i dobieramy indywidualny pakiet pod klucz. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wyjaśnimy, jakie rozwiązania warto zastosować, by wnętrze było przytulne i funkcjonalne.

02

Podpisujemy umowę na realizację i czekamy na odbiór deweloperski – dzięki umowie masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane w ustalonym wcześniej terminie, zyskujesz spokój i przekonanie, że przebieg robót jest pod kontrolą.

03

Towarzyszymy Ci przy odbiorze deweloperskim i zgłaszamy ewentualne uwagi – pomagamy we wszystkich formalnościach i dzięki naszemu doświadczeniu wyjaśniamy, co należy poprawić.

04

Przystępujemy do realizacji prac według ustalonego harmonogramu – pilnujemy, by wszystkie prace przebiegły zgodnie z planem. Dobieramy fachowców, których prace nie wymagają poprawek.

05

Po ok. 2 miesiącach oddajemy wykończone mieszkanie – cieszysz się stylowym, dopasowanym do swojego gustu wnętrzem. Otrzymujesz niezbędne instrukcje i gwarancję.

Najczęściej zadawane pytania na temat wykończenia mieszkań pod klucz

Wykończenie mieszkań pod klucz w Notodom trwa około 2 miesiące.

Będziemy na bieżąco telefonicznie lub mailowo informować Cię o postępach prac poszczególnych ekip. Zadbamy o to, by wszystkie czynności zostały wykonane bezbłędnie i w ustalonym wcześniej terminie.

Dysponujemy odpowiednią ilością ekip, aby prowadzić jednocześnie 10 remontów na raz. Twoje mieszkanie nie będzie musiało czekać „w kolejce”.

Wykończenie mieszkań pod klucz w Notodom to oszczędność czasu i pieniędzy. Zadbamy o dobór i zakup odpowiednich materiałów. Unikniesz wydatków związanych z błędami fachowców.

Mamy własną ofertę materiałów wykończeniowych (płytek, podłóg, listew, lamp), dzięki czemu współpraca z nami jest dla Ciebie atrakcyjna cenowo. Stworzyliśmy własne studio mebli kuchennych wraz z ofertą sprzętów AGD, dzięki czemu dobierzemy wyjątkowe elementy do Twojej kuchni. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz, którzy stworzą dla Ciebie projekt dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.